Hakkımızda

hemsirekitabi.com, Hemşire Kitabı bünyesi altında 2021 yılında hemşire ve hemşire öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik, tamamen özgün bir tasarım ile kurulmuş bir web sitesi platformudur. Bu platformda kullanıcılar online testler çözebilir, makale ve blog yazıları okuyabilir, soru-cevap kısmını kullanarak bilgi alışverişinde bulunabilirler, özel olarak hazırlanmış ders notlarına erişebilir, interaktif eğitici uygulamalarla bilgilerine bilgi katabilirler.

hemsirekitabi.com’un hedef kitlesi hemşireler olmasına rağmen diğer sağlık bölümlerinden olan kullanıcılarında faydalanabileceği bir web sitesi platformudur. Bu web sitesi platformunda gündemi takip edecek şekilde sürekli olarak güncellenen ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilerek en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Hemşire Kitabı’nın temel amaç ve başlıca ilkelerinden biri, hemşirelik mesleğinin ve kavramının daha iyi bir şekilde tanıtılması, hemşirelere destek olmayı ve hemşirelerin toplum içerisindeki konumunu kendi çabalarıyla ve ellerinden geldiği sürece daha iyi bir yere taşımayı hedeflemektedir.